Hibrit Lazer Epilasyon Nedir ? Kaç seans sürer ?

Lazer epilasyon denilince istenmeyen her kıl ya da tüy lazer teknololoji sayesinde hayatımızdan tamamen söküp atabilirsiniz. Kişiye göre seans ile can yanmadan jilet ya da sakız türevi can yakıcı yollardan tamamen kurtulmak mümkün. Peki 2000 li yıllarda hayatımıza giren Hibrit teknolojisi lazer epilasyon ile nasıl bir araya geldi ? Hibrit lazer epilasyon nedir ? Hibrit Lazer operasyon ücretleri nelerdir ? alexandrite hibrit lazer nedir? gibi çevrenizden duyup aradığınız sorulara cevap arayacağız.

Hibrit Lazer epilasyon, etkin rol oynayan iki farklı lazer teknolojisinin bir araya gelmesiyle modernizasyon ile kısa ve etkili sonuç almak adına yapılan lazer teknolojisi diyebiliriz. Hibrit lazer operasyon güvenilir mi diye soracak olursanız: Güvenirliği çok kez kanıtlanmış ve CE onaylı güvenirlik sertifikası almış tek seferde maksimum sonuç ile verimliği arttırılmış ve yaptıranlar içinde memnun kalıcı sonuçlar çıkarıp uygulamada hastalara güven vermiştir.

Alexandrite Lazer atış sistemini kullanır , Diode lazer ise ütüleme sistemini kullanmaktadır. Bu iki teknolojinin kullanılması ile maksimum verim ile seanslarda hasta memnuniyeti üst düzeye çıkarılmaktadır. Vücudumuz hasas bir o kadar değerlidir. Bu nedenle tek seferde etkin sonuçlar elde etmek isteyenler için ideal bir yöntemdir.

İnsanların vücudundaki ten tipi ve rengine göre değişiklik gösteren uygulamada hasta tipine göre hibrit lazer cihazının dalga boyları ve yoğunluğunun ayarlanması gelen hasta kıl tipine göre ve hata vücuttu ki kıl kökünün ince ve kalınlığına göre değişiklik göstermektedir.

Hibrit Lazer Epilasyon nasıl yapılır?

Hibrit Lazer teknolojisi günümüzde lazer teknolojilerinin en çağdaş kullanılan yöntemlerden biridir. Vücudumuzun istenmeyen kıllarının köküne lazer dalgalarını direkt olarak cilt altına verir ve çift dalga boyu sayesinde vücuttaki kıl köküne etkin bir şekilde müdahale eder. Böylelikle uzun vadede pürüzsüz zarar görmeden pürüzsüz bir tene kavuşulur. Teknolojinin verdiği imkanlar sayesinde aşırı ısı engellenerek vücut ısısına göre atışı ayarlar böylelikle tende yanma gibi sorunlar teşkil etmez. Bu da en çok korkulan cilt yanığı yaşar mıyım ? endişesine son verir.

peki bir kaç soru ile Hibrit Lazer Epilasyona bakalım

Hibrit Lazer Epilasyon ağrılı bir süreç midir ? İşlem canımızı yakar mı ?

Hibrit Lazer Epilasyon uygulaması, sensörler sayesinde ciltte yanma yapmaz ağrı yanma hissi olmaz.

Hibrit Lazer Epilasyonun iyileşme süresi var mıdır?

Hibrit lazer epilasyon, hayatımıza kaldığımız yerden devam etmemiz için tasarlanmıştır. Her lazer operasyon gibi güneş ışığı veya verilen kremlerin kullanılması sağlık açısından iyidir.

Hibrit Lazer Epilasyon hangi bölgelere yaptırılabiliriz?

Kadın erkek farketmeden Ce sertifika güvencesi ile yapılan hibrit lazer uygulaması ile vücudumuzda yüz, kol, koltuk altı, göğüs, bacak, sırt gibi tenimizin pek çok yerinde az seans ile etkin sonuç alınabilmektedir.

Hibrit Lazer Epilasyon kaç seans sürer ?

Seans sayılarını belirlemede gelen hastanın tenindeki kıl tipine ve kıl yoğunluğa göre değişmektedir.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir